Akcja zdrowy Senior – luty 2017

Akcja skierowana jest do właścicieli czworonożnych pupili powyżej 5 roku życia. Oferujemy promocyjny pakiet badań profilaktycznych krwi i moczu (badanie morfologiczne i biochemiczne krwi ,badanie moczu) W trakcie wizyty Państwa pupil zostanie bezpłatnie przebadany.
Pośród chorób wieku starszego pojawiają się takie same dolegliwości jak u człowieka: choroby serca, wątroby, nerek, cukrzyca. W zależności od schorzenia, pies/kot po konsultacji weterynaryjnej otrzymuje zalecenie dotyczące odżywiania, dobrane precyzyjnie do jego potrzeb. Akcja ma na celu wczesne wykrywanie schorzeń wieku podeszłego poprzez ułatwienie dostępu do badań poprzez obniżenie ich kosztów.

IRAP - terapia leczenia zwyrodnień i stanów zapalnych stawów.

Szanowni Państwo z dumą informujemy , że w naszym Gabinecie realizujemy program pomocy zwierzętom cierpiącym na choroby układu ruchu. Jest on oparty także o najnowsze zdobycze bioinżynierii między innymi terapię IRAP.

Działania systemu IRAP:
- przeciwbólowo
- przeciwzapalnie
- hamuje proces niszczenia chrząstek
- działa regenerująco na stawy
Ta metoda dostępna jest jedynie w niektórych renomowanych klinikach w Polsce. Terapia Irap to sukces w leczeniu stawów w nowoczesnej Medycynie Regeneracyjnej.

Terapia irap jest bardzo bezpieczna , gdyż opiera się na wykorzystywaniu naturalnych zdolności regeneracyjnych organizmu. Poddanemu leczeniu zwierzęciu aplikuje się specjalnie przygotowaną mieszaninę własnych białek ochronnych wytworzonych z jego krwi. Wzrasta w ten sposób stężenie endogennego białka , które redukuje obszar zapalny , blokując receptor interleukiny-1.

Wszystko to prowadzi do złagodzenia bólu, redukcji stanu zapalnego i ogólnej poprawy funkcjonowania stawów. Ponadto terapia hamuje proces niszczenia chrząstek i zwyrodnienia stawów oraz znacznie wzmacnia możliwości obronne organizmu. Liczne badania udowadniają , że zwierzęta z widoczną kulawizną , po zastosowaniu terapii mogą się cieszyć zdecydowanie lepsza sprawnością fizyczną.

Więcej informacji na stronie

Bravecto

Wszyscy aktywnie spędzający czas ze swoimi psami w lesie, czy łąkach obawiają się przynoszenia kleszczy na sierści psa. Dla nas również jest to zmora. Właścicielu pamiętaj o zabezpieczeniu swojego pupila już od marca – kleszcze wiosną są najgroźniejsze.

Akcja sterylizacji – Marzec 2016

Akcja jest kierowana do właścicieli zwierząt domowych, w szczególności psów i kotów. Jest to okazja, by poddać swojego pupila zabiegowi sterylizacji w preferencyjnej cenie. Zapisy oraz szczegółowe informację dotyczące Akcji można uzyskać bezpośrednio w Gabinecie.

Psi salon piękności w każdą środę w Gabinecie AGAVET w Opatowie

Strzyżenie pupili przeprowadza Pani Izabela Kargul – znana na rynku i wykwalifikowana groomerka od wielu lat zajmująca się upiększaniem malutkich podopiecznych.