Informacje o naszym Gabinecie

Przychodnia weterynaryjna „AGAVET” powstała w lipcu 2012r. i jest jedną z najnowocześniejszych lecznic w Ostrowcu Świętokrzyskim i Opatowie.

O zdrowie Państwa ulubieńców dba małżeństwo lekarzy weterynarii Agnieszka Przysucha-Ciach i Łukasz Ciach . Do naszego zespołu należą również lek. wet. Adrian Wójtowicz oraz technik weterynarii Magdalena Luzak.

W Gabinecie w Opatowie znajduje się w pełni wyposażony salon fryzjerski dla psów i kotów.

Zapewniamy Państwu profesjonalizm, doświadczenie oraz najnowszą wiedzę w leczeniu zwierząt towarzyszących, gryzoni, zwierząt egzotycznych jak również zwierząt gospodarskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów oferujemy profesjonalnie przygotowane gabinety, salę chirurgiczną przystosowaną do przeprowadzania operacji w narkozie wziewnej- najbezpieczniejszej formie znieczulenia oraz zaplecze diagnostyczne wyposażone w najwyższej klasy aparaturę: USG,RTG w jakości cyfrowej, EKG, urządzenia do badania moczu, morfologii i biochemii krwi. Dodatkowym atutem Przychodni jest sklep wyposażony w karmy specialistyczne , bytowe oraz artykuły dla zwierząt.

Jesteśmy przekonani, że stawiając na profesjonalizm, merytoryczną współpracę z innymi specjalistami oraz laboratoriami oferujemy naszym pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.

W naszej placówce świadczymy usługi lekarsko - weterynaryjne zarówno w gabinecie, jak również w formie wizyt domowych. W razie potrzeby również poza godzinami pracy.

W trosce o Państwa ulubieńców stale podnosimy nasze kwalfikacje zawodowe na różnego rodzaju kursach specjalizacyjnych, szkoleniach podyplomowych, warsztatach i konferencjach.

Zespół lekarzy w naszej lecznicy

Lekarz weterynarii Agnieszka Przysucha-Ciach
- absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. W przychodni zajmuje się interną, diagnostyką obrazową oraz chirurgią. Doświadczenie zdobywała w Lecznicy Zwierząt Anima w Warszawie, oraz na licznych warsztatach i szkoleniach weterynaryjnych. Aktualnie w trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej we Wrocławiu. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie okulistyki weterynaryjnej. Ukończyła szkolenia i kurs I-szego stopnia z zakresu wykonywania badania USG oraz szkolenia z zakresu anestezjologii weterynaryjnej.
W roku 2018 ukończyła trzyletnie studia z zakresu chirurgii weterynaryjnej we Wrocławiu uzykując tytuł specjalisty Chirurgii Weterynaryjnej.

Lekarz weterynarii Maciej Sobieraj - absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W przychodni zajmuje się interną zwierząt towarzyszących. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Lubelskim Centrum Małych Zwierząt oraz w gabinecie "Zdrowy Pupil" w Rzeszowie. Jego zainteresowania to diagnostyka ultrasonograficzna oraz chirurgia.

Lekarz weterynarii Żaneta Wańko

Lekarz weterynarii Aleksandra Główka

Lekarz weterynarii Justyna Ossowska

Technik weterynarii Barbara Mandera

Recepcja Beata Strzelec