logo Agavet
  • Październik 2016
  • |
  • IRAP - terapia leczenia zwyrodnień i stanów zapalnych stawów.

Szanowni Państwo z dumą informujemy , że w naszym Gabinecie realizujemy program pomocy zwierzętom cierpiącym na choroby układu ruchu. Jest on oparty także o najnowsze zdobycze bioinżynierii między innymi terapię IRAP.

Działania systemu IRAP:
- przeciwbólowo
- przeciwzapalnie
- hamuje proces niszczenia chrząstek
- działa regenerująco na stawy
Ta metoda dostępna jest jedynie w niektórych renomowanych klinikach w Polsce. Terapia Irap to sukces w leczeniu stawów w nowoczesnej Medycynie Regeneracyjnej.

Terapia irap jest bardzo bezpieczna , gdyż opiera się na wykorzystywaniu naturalnych zdolności regeneracyjnych organizmu. Poddanemu leczeniu zwierzęciu aplikuje się specjalnie przygotowaną mieszaninę własnych białek ochronnych wytworzonych z jego krwi. Wzrasta w ten sposób stężenie endogennego białka , które redukuje obszar zapalny , blokując receptor interleukiny-1.

Wszystko to prowadzi do złagodzenia bólu, redukcji stanu zapalnego i ogólnej poprawy funkcjonowania stawów. Ponadto terapia hamuje proces niszczenia chrząstek i zwyrodnienia stawów oraz znacznie wzmacnia możliwości obronne organizmu. Liczne badania udowadniają , że zwierzęta z widoczną kulawizną , po zastosowaniu terapii mogą się cieszyć zdecydowanie lepsza sprawnością fizyczną.

Więcej informacji na stronie