logo Agavet

Założycielem lecznicy jest Agnieszka Przysucha-Ciach lekarz weterynarii specjalista chirurgii weterynaryjnej. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy dwa specjalistyczne gabinety weterynaryjne w Ostrowcu Świętokrzyskim i Opatowie.

Oferujemy Państwu kompleksową opiekę weterynaryjną nad zwierzętami towarzyszącymi w tym pełne i nowoczesne zaplecze diagnostyczne obejmujące własne laboratorium, USG, EKG, RTG w jakości cyfrowej. Sercem naszej lecznicy jest nowoczesna i w pełni wyposażona sala operacyjna przystosowana do przeprowadzania zabiegów w narkozie wziewnej – obecnie najbezpieczniejszej formie znieczulenia podczas operacji.

Naszym celem jest stworzenie gabinetu, w którym zaangażowanie, wiedza i umiejętności będą wyznacznikiem jakości usług. Zapewnienie fachowej i czułej opieki naszym czworonożnym pacjentom jest dla nas najważniejsze.

W trosce o najwyższą jakość usług zapewniamy:
• profesjonalną, rzetelną oraz miłą obsługę
• wykwalifikowany personel
• pełną opiekę pozabiegową nad zwierzętami

Przychodnia w Ostrowcu Świętorzyski dysponuje obszerną recepcją i wygodną strefą poczekalni, trzema gabinetami przyjęć pacjentów, pracownią diagnostyki obrazowej (USG, RTG), gabinetem zabiegowym oraz przestronną salą chirurgiczną.

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy kilka miejsc postojowych zlokalizowanych przy lecznicy. Budynek lecznicy dostosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Wprowadziliśmy system umawiania terminów wizyt do wybranych lekarzy. Przyjmujemy zgodnie z zaplanowanym terminarzem. Oczywiście przyjmiemy także pacjentów nieumówionych. Nasze recepcjonistki udzielą Państwu wszelkich informacji, skierują do odpowiedniego lekarza pod kątem jego specjalizacji.

Każda wizyta rozpoczyna się od kontaktu z recepcjonistkami. To one zarejestrują wizytę, założą kartotekę, udzielą informacji o obecnej sytuacji w lecznicy. Przy dłuższym oczekiwaniu przygotują kawę, herbatę.

Ale to co najważniejsze i nas wyróżnia to ludzie tworzący lecznice - wszyscy całkowicie oddani swojej pracy .