logo Agavet
 • Lek. wet. spec. chirurgii małych zwierząt
  Agnieszka Przysucha-Ciach

  Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
  W przychodni zajmuje się interną , diagnostyką obrazową oraz chirurgią. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Lecznicy Zwierząt Anima w Warszawie oraz na licznych warsztatach i szkoleniach weterynaryjnych.
  W roku 2018 ukończyła trzyletnie studia z zakresu chirurgii weterynaryjnej we Wrocławiu uzyskując tytuł specjalisty Chirurgii Weterynaryjnej.

 • Lek. wet. spec. chorób wewnętrznych
  Aleksandra Główka

  Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. W swojej pracy zajmuje się głównie interną zwierząt towarzyszących. Doświadczenie zdobywała w Przychodni ARKA w Kobyłce k/ Warszawy, Gabinecie VERA w Sandomierzu a także na wielu konferencjach i warsztatach weterynaryjnych w kraju i za granicą. Szczególnie interesuje się dermatologią, była członkiem ESVD (European Society of Veterinary Dermatology). W roku 2018 ukończyła 3 letnie studia specjalizacyjne uzyskując tytuł specjalisty Chorób psów i kotów.
  Prywatnie żona i matka dwójki uroczych urwisów oraz szczęśliwa właścicielka sporej gromadki zwierząt.

 • Lekarz weterynarii
  Żaneta Wańko

  Ukończyła Medycynę Weterynaryjną w 2019r na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu przychodniach weterynarynych na terenie Lublina, a także pracując jako lekarz weterynarii w jednym ze schronisk w Wielkopolsce. Od początku swojej kariery zawodowej interesowała się interną małych zwierzat w tym zajęczaków i gryzoni.
  W Gabinecie Agavet przyjmuje pacjentów internistycznych, wykonuje badania cytologiczne, parazytologiczne oraz przyjmuje tych najmniejszych pacjentów - gryzonie oraz króliki. Prywatnie właścicielka niesfornego psa Bobika.

 • Lekarz weterynarii
  Łukasz Ciach

  Absolwent wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Z gabinetem AGAVET związany od samego początku. W przychodni zajmuje się interną zwierząt towarzyszących oraz gospodarskich. Doświadczenie zdobywał na licznych szkoleniach i konferencjach.

 • Technik weterynarii / Recepcja
  Barbara Mandera

  Absolwentka Wydziału Biologii i Hodowli Zwierząt na UP w Lublinie o kierunku zootechnika ogólna. Ukończyła technikum hodowli koni w ZSRCKU w Sandomierzu i Technikum Weterynaryjne w Ostrowcu Świętokrzyskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Gabinecie Weterynaryjnym w Starachowicach oraz na licznych szkoleniach zawodowych między innymi z zakresu pierwszej pomocy i opieki nad noworodkami psimi i kocimi.
  W Gabinecie Agavet jest prawą ręką każdego lekarza weterynarii, z wielką troską opiekuje się pacjentami szpitalnymi.

 • Recepcja
  Beata Skrzypczak

  Absolwentka dziennikarstwa.
  Z Gabinetem Agavet związana od 2019r, gdzie pełni funkcję menager oraz koordynator stanowiska recepcji. Zawsze uśmiechnięta, dba by każdy pacjent i właściciel czuł się jak najlepiej w Naszym Gabinecie.
  Prywatnie szczęśliwa właścicielka suczki Dolly oraz kotki Hani.